Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

greenbau pobočka Betafence

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Inšpirácia

Galvanické zinkovanie alebo žiarové zinkovanie oplotenia

nylofor 3d super3Ktorá metóda povrchovej ochrany oplotenia je viac efektívna? Mali by ste tomu vôbec venovať pozornosť?

Mali by ste opatrne zvážiť vašu investíciu do oplotenia ohľadom každého aspektu. Prirodzene, máme tendenciu sústrediť sa hlavne na bezpečnosť a atraktívny vzhľad produktov, ktoré obklopujú našu nehnuteľnosť.  Avšak, aby ste boli plne spokojní s vaším rozhodnutím, mali by ste tiež zvážiť životnosť vášho oplotenia.

Panely a pletivá - dôkladne pripravené výrobcom - vám budú slúžiť mnoho rokov bez toho, aby si vyžadovali ďalšiu údržbu alebo opravy. Takže predtým ako urobíte finálne rozhodnutie, zamerajte sa na to, ako bol produkt ošetrený voči premenlivým poveternostným podmienkam.

Čítať ďalej...

Plot so základmi

plot zakladyPlánujete si zaobstarať plot so základom? Pozrite sa na dostupné možnosti, ktoré vás potešia atraktívnou a stabilnou štruktúrou.

Prečo je vôbec dobré mať základy?

I keď ani pletivo ani palenové oplotenie nevyžaduje základy, tento prvok sa môže ukázať ako nevyhnutný v mnohých situáciách. Po prvé, príde vhod ak máte psa, ktorý trávi mnoho času v záhrade. Vďaka základom pes nebude schopný podhrabať sa popod plot a tak utiecť z vašej záhrady.

Čítať ďalej...

Systém oplotenia - jednoduchší spôsob oplotenia

gabiony petrazenPevný vzhľad a premyslená línia oplotenia, jednoduchšie rozhodovanie sa pri nákupe a ľahšia inštalácia. Investovanie do kompletných systémov oplotenia je trendom, ktorý sa v posledných rokoch  stáva veľmi populárnym.

“Najprv si vyberiem panely a potom upravím bránu a vchod a nakoniec nájdem vhodné stĺpy aby sa utvorilo oplotenie” takýto bol nákupný proces pre produkty, ktoré budú ochraňovať náš pozemok niekoľko rokov. Zostavenie celého plotu bolo časovo veľmi náročné, pretože bolo nutné aby sme každý prvok vybrali samostatne.  

Preto sa v posledných rokoch stále viac a viac zákazníkov rozhoduje kupovať hotové oplotenie, ktoré je starostlivo vyrobené továrensky. Naše portfólio zahŕňa kompletné oplotenie založené na pletivách aj paneloch. Ak sa rozhodnete zvoliť jeden z nich, veľmi uľahčíte proces rozhodovania a skrátite čas potrebný na montáž.

Čítať ďalej...

Montáž Zenturo gabiónovych stien svojpomocne

gabiony zenturoDokáže talentovaný kutil svojpomocne zostaviť gabiónové oplotenie? Áno, ale musí mať na mysli zopár pravidiel.

Gabiónové steny Zenturo sa na pozemkoch Poľska vyskytujú častejšie a častejšie. Používajú sa ako súčasť oplotenia ale aj na výrobu záhradného nábytku ako sú napríklad pergoly. Výhodami Zenturo sú najmä jeho originálny tvar a atraktívny vzhľad.

Čítať ďalej...

Vhodné riešenia pre mestské oplotenie

mestske oplotenieMestské oplotenie nielenže umožní oddeliť oblasti od chodníkov a ciest ale tiež pozitívne ovplyvní ich atraktivitu.

Panely a siete použité vo verejných priestranstvách sú zväčša zamerané na trocha iné účely než sú oplotenia domov alebo pozemkov. Ich hlavným účelom nieje zaistenie maximálnej bezpečnosti, i keď to je tiež dôležité, ale oddelenie priestorov.

Čítať ďalej...