Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

greenbau pobočka Betafence

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Stĺpy určené na konkrétne typy oplotenia

stlpiky zenturoMontáž oplotenia na stĺpy určené na konkrétne typy panelov nie je zábava. Dokonca aj keď si myslíte, že môžete bezpečne upraviť ostatné stĺpy, to môže byť omyl. Veľký omyl.

Čítať ďalej...

Jednoduchý alebo zdobený plot?

oplotenie decoforJednoduchý alebo zdobený? Bude pre vás jednoduchšie vybrať si plot, keď si uvedomíte, že je to vrcholový bod vášho domu a celého pozemku.

Čítať ďalej...

Oceľový, alebo drevený plot ?

ploty betafenceDrevené ploty sú možno vzhľadom príjemnejšie ale iba oceľové oplotenie vám poskytne všetko čo očakávate od produktu zabezpečenia domácnosti: dlhotrvajúcu ochranu a životnosť.

Čítať ďalej...

Plot CreaZen chráni sídlo VBS

plot creazen vbsTaliansky distribútor stavebných produktov a náradia si vybral CreaZen panely z rady produktov Betafence, aby chránili jeho sklad v Salerne. Oplotenie tiež zahŕňa vchody a brány Robusta.

VBS je talianska firma sídliaca v meste Salerno. Tam tiež riadi svoj sklad na pozemku o rozmere 12,000 metrov štvorcových, kde distribútor skladuje svoje ponúkané produkty. Firma dodáva materiály pre sektor kovovýroby, stavebnému a strojárenskému priemyslu a pre záhradkárstvo a agrikultúru.

Čítať ďalej...

Nylofor City - nové riešenie od Betafence

plot nylofor cityNa začiatku roka sme predstavili Nylofor City panely na oplotenie. Tento produkt je ideálny na ochranu mestských oblastí.

Nylofor City je ďalší model z populárnej ponuky produktov Nylofor. Je typický jednoduchým, moderným vzhľadom, ktorý splynie s pozemkom alebo nehnuteľnosťou, ktorú chcete chrániť.

Čítať ďalej...