Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Krídlové brány Nylofor

Krídlové brány Nylofor® sú k dispozícii v jednoduchej a dvojitej verzii s výplnami Nylofor®, vhodné na perfektné kombinovanie s panelmi oplotenia Nylofor®.
Array
Popis

| Manuál | | | Referencie
Fotogaléria

Rám

Rám je vyrobený zo štvorcových oceľových profilov 40 x 60, 60 x 60 alebo 80 x 60 mm. Výplň Nylofor® 3D je navarená na rám a výplň Nylofor® 2D je
navarená do rámu.

Stĺpiky

Stĺpiky so štvorcovým prierezom zo zváraných rúr s krytkou. Možno zvoliť: zvarovaný spojovací prúžok alebo spojovacie spony.
Priemery stĺpikov (mm): 80 x 80 x 2; 80 x 80 x 3; 100 x 100 x 3; 140 x 140 x 3 a 160 x 160 x 3.

Príslušenstvo

Pánty: je možné nastaviť, umožňujú, aby sa krídla brány dali otvoriť do 180°.
Systém zamykania: vonkajší bezpečnostný zamykací systém, s nastaviteľným zatváraním.
Ukotvovacia skrutka: vyrobená z nerezovej ocele a pripevnená ku krídlu. Určená na upevnenie k stredovej podlahovej dlaždici. Ukotvovacia skrutka je štandardne dodávaná s dvojitou krídlovou bránou. Ďalšia ukotvovacia skrutka pre jednoduché alebo dvojité brány už nie je potrebná.

Technológie povrchovej úpravy

Brány sú najprv pozinkované a potom sú potiahnuté polyesterom.

Farby

Zelená RAL 6005, biela RAL 9010, čierna RAL 9005.
Ďalšie farby: na objednávku.

Znak CE

Brány Nylofor® sú označené CE podľa európskej smernice: Smernica pre stavebné výrobky (89/106/CE) a typ testovaný podľa štandardu CZ 13241-1 pre priemyselné, komerčné a garážové dvere a brány.

Použitie

Priemyselné krídlové brány Nylofor® sa odporúčajú použiť tam, kde je rozhodujúca priemyselná ochrana a bezpečnosť: továrne a dielne, administratívne centrá, verejné budovy, ihriská a športoviská, školy, parky, letiská a vojenské objekty.

brany nylofor

brany nylofor 2d

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok