Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Posuvné brány Horizen

Spoľahlivé posuvné brány vyplnené horizontálnymi profilmi poskytujú vysokú úroveň ochrany súkromia na vašom pozemku.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | | | Referencie
Fotogaléria

Výhody

Vysoká nepriehľadnosť poskytuje súkromie
Posuvné brány Horizen sú vyplnené horizontálnymi profilmi. Vzájomné medzery medzi profilmi sú len 15 mm. Takéto riešenie robí bránu vysoko nepriehľadnou.

Sú súčasťou súvislého celku
Posuvné brány sú súčasťou súvislého systému oplotenia Horizen. Všetky jeho prvky, vrátane panelov, stĺpikov a brán, boli navrhnuté tak, aby tvorili jeden súvislý celok.

Systém na nastavenie geometrie
Každá posuvná brána Horizen má na krídle namontovaný systém na nastavenie geometrie. Vďaka nemu je možné bránu ľahko nastaviť do vodorovnej polohy.

Spoľahlivosť
Posuvné brány sú vybavené sústavou robustných nosných valčekov, ktoré sú odolné voči korózii. Ďalej sú brány vybavené sústavou stabilizačných valčekov a vodiacim valčekom na vrchnej časti krídla.

Krídlo brány

Základ krídla brány Horizen tvorí koľajnica s obdĺžnikovým prierezom s rozmermi 120 x 100 mm. Rám je vyrobený z profilov s obdĺžnikovým prierezom s rozmermi 60 x 40 mm. Výplň brány je tvorená horizontálnymi profilmi s obdĺžnikovým prierezom s rozmermi 80 x 20 mm vo vzájomnej vzdialenosti 15 mm. Brány sú k dispozícii v manuálnej verzii alebo vo verzii s prípravou na motorizáciu. Každá brána má na konci systém na nastavenie geometrie.

Vedenie brány

Brána je vybavená dvomi sadami nosných valčekov, dvomi valčekmi na vertikálnu stabilizáciu brány (umiestnenými na vodiacom stĺpiku) a ďalším vodiacim valčekom na hornej strane krídla. Vodiaci stĺpik je vyrobený zo samostatného profilu so štvorcovým prierezom s rozmermi 120 x 120 mm. Koncový stĺpik je portálový (zdvojený) vyrobený z profilov so štvorcovým prierezom s rozmermi 80 x 80 mm. Koncový stĺpik umožňuje montáž panelu alebo jednokrídlovej brány. Stĺpiky sú k dispozícii len v prevedení s pätkou.

Zatváranie brány

Manuálne brány sú vybavené hákovým zámkom, ktorý obsahuje cylindrickú vložku. Brána s prípravou na motorizáciu má koľajnicu vybavenú ozubeným hrebeňom zo zušľachtenej ocele Modul 4. Brány sú k dispozícii vo verziách s otváraním doľava aj doprava. Smer otvárania brány sa určuje pri pohľade z vonkajšej strany pozemku.

Technológia povrchovej úpravy

Oceľ je galvanizovaná a pokrytá polyesterovým práškom.

Farby

Štandardné: šedá RAL 7030, zelená RAL 6005, čierna RAL 9005, biela RAL 9010, antracitová RAL 7016, štrukturovaná antracitová RAL 7016S a štrukturovaná čierna RAL 9005S

Neštandardné: RAL 9006, BF7016M, RAL 7021, RAL 7039, RAL 7040, RAL 8016, RAL 8017, RAL 8019, RAL 9007

Označení CE

Posuvné brány Horizen nesú označenie CE v súlade s európskou normou EN 13241-1 pre brány používané v priemyselných a obytných priestoroch.

posuvne brany horizenposuvne brany horizen2

 

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok