Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Inšpirácia

Montáž Zenturo gabiónovych stien svojpomocne

gabiony zenturoDokáže talentovaný kutil svojpomocne zostaviť gabiónové oplotenie? Áno, ale musí mať na mysli zopár pravidiel.

Gabiónové steny Zenturo sa na pozemkoch Poľska vyskytujú častejšie a častejšie. Používajú sa ako súčasť oplotenia ale aj na výrobu záhradného nábytku ako sú napríklad pergoly. Výhodami Zenturo sú najmä jeho originálny tvar a atraktívny vzhľad.

Čítať ďalej...

Vhodné riešenia pre mestské oplotenie

mestske oplotenieMestské oplotenie nielenže umožní oddeliť oblasti od chodníkov a ciest ale tiež pozitívne ovplyvní ich atraktivitu.

Panely a siete použité vo verejných priestranstvách sú zväčša zamerané na trocha iné účely než sú oplotenia domov alebo pozemkov. Ich hlavným účelom nieje zaistenie maximálnej bezpečnosti, i keď to je tiež dôležité, ale oddelenie priestorov.

Čítať ďalej...

Oplotenie štadiónov a železničných staníc

oplotenie stadionov stanicNielen futbalové štadióny ale teraz aj železničné stanice sú chránené našim inovatívnym systémom Publifor. Najnovšie je dostupný i v novej priehľadnej verzii.

Systém Publifor pozostávajúci z modulov bol vyvinutý firmou Betafence v spolupráci s CON, Talianskou Olympijskou Komisiou. Organizácia si žiadala riešenie, ktoré by splnilo prísne požiadavky súvisiace s bezpečnosťou divákov a hráčov.

Čítať ďalej...

Kombinovanie Horizen s inými typmi oplotenia

plot horize gabiony zenturoNáš systém Horizen vyzerá skvele nielen ako samostatné oplotenie ale aj v kombinácii s inými typmi panelov alebo gabiónových stien.

Panely a brány  Horizen boli navrhnuté hlavne preto, aby boli krásnymi elementami v inak jednotvárnom systéme. Jedna línia oplotenia, možnosť upraviť výšku, dĺžku a farbu, pohodlné používanie, a čo je najdôležitejšie, jeho inovatívny a atraktívny vzhľad sú dôvodmi prečo Horizen takmer okamžite získal obrovskú popularitu medzi klientami.

Čítať ďalej...

Montáž posuvnej brány: Oplatí sa urobiť to svojpomocne?

montaz branyBol by odvážny kutil schopný zostaviť a namontovať posuvnú bránu svojpomocne? Odpoveď je áno ale nebude to jednoduchá úloha.

Veľa ľudí, ktorí majú vedomosti o výrobe stavebných produktov alebo majú talent sami si vyrobiť veci potrebné do domácnosti, sú ochotní zmontovať si veci svojpomocne alebo si dokonca vyrobiť panely, pletivo, či brány.  Betafence vždy podporovala nadšencov kutilstva a preto sa radi podelíme o naše znalosti o montáži vo výukových videách.

Situácia sa ale otočí v prípade inštalácie veľmi zložitých zariadení, ako sú napríklad konzolové posuvné brány. Táto úloha by radšej mala byť vykonaná špecialistami.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok