Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Inšpirácia

Systém oplotenia s vysokým stupňom ochrany - Betafence Securifor 358

securifor 358Securifor 358 pletivo s vysokým stupňom ochrany proti prelezeniu, a prestrihnutiu. Vysokoá odolnosť voči vandalizmu.

Systém je určený pre oplotenia, kde je podstatná maximálna bezpečnosť. Toto oplotenie je odporúčané napríklad pre armádu, väznice a miesta so zvešanými nárokmi na bezpečnosť.  

Čítať ďalej...

Zvárané pletivo - ideálne na stavbu

zvarane pletivo stavbaZvárané pletivo od Betafence je produkt s rôznym využitím v stavebnom priemysle. Vďaka svojim vlastnostiam môže byť použitý tak vo vnútri, ako aj mimo budovy.

Zvárané pletivá sa vyrábajú pomocou zváracej techniky. Výsledkom toho môžu byť dokončené kusy pletiva mechanicky spracované, čo iste rozširuje ich rozsah použitia v mnohých priemyselných odvetviach.

Čítať ďalej...

Výhody a nevýhody najpopulárnejších typov oplotenia

oplotenie decoforAké sú hlavné výhody a nevýhody systémov oplotenia? Tu je zoznam vlastností, ktorým by ste mali venovať pozornosť.

Rovnako ako každá iná závažná investícia na roky dopredu, aj pred kúpou systému oplotenia je potrebné bližšie sa pozrieť na jeho výhody a nevýhody. Týmto zabezpečíte, že Váš nákup splní aj Vaše očakávania.

 

Čítať ďalej...

Zvárané pletivo v roliach: alternatíva pre panely

pletivo v roliachHľadáte ideálne oplotenie pre Váš domov, ale nechcete investovať do panelov? Popremýšľajte o kúpe systému pozostávajúceho zo zváraných sietí.

Siete oplotenia zahŕňajú nielen pletivo, ale aj rad ďalších zváraných výrobkov. Líši sa od populárnej verzie svojou výrobnou technológiou: namiesto prepletenia oceľových drôtov ich výrobcovia spájajú zváraním. Účinok je tým oveľa silnejší a produkt estetickejší. Jedným z príkladov sú siete Pantanet od Betafence: Essential a Family.

Čítať ďalej...

Dočasné oplotenie pre bezpečnosť stavby

mobilne oplotenieSpoľahlivé, odolné a ľahko inštalovateľné- dočasné oplotenie je ideálnym spôsobom, ako zabezpečiť akúkoľvek stavbu alebo rekonštrukciu.

Dočasné oplotenie bolo vymyslené, aby sa uľahčila stavba i rekonštrukcia. Poskytuje zabezpečenie pre oplotený areál a zabraňuje nehodám prípadných okoloidúcich.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok