Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Inšpirácia

Metódy montáže panelov oplotenia so stĺpikmi

stlpiky na plotDve najpopulárnejšie metódy montáže panelov oplotenia so stĺpikmi. Dozveďte sa o ich najdôležitejších vlastnostiach

Ak sa pýtate, ktorý systém montáže je lepší, odpoveď nie je tak jasná. Veľmi to závisí od preferencií osoby, ktorá montuje oplotenie a od technických údajov samotného panela. Tu sú tie najdôležitejšie výhody a nevýhody skrutiek a klieštin. 

Čítať ďalej...

Nehrdzavejúca povrchová vrstva: základ dobrého oplotenia

inspirace 14 10Ak chcete, aby vaše vysnívané oplotenie slúžilo dlhé roky, vyberte si model, ktorý garantuje trvanlivosť nehrdzavejúcou povrchovou vrstvou.

Dlhovekosť je jedna z vlastností, ktorej by mal každý zákazník venovať pozornosť, keď si kupuje nový plot. Avšak, toto je často ignorované, pretože ľudia sa sústredia na cenu produktu, ochranu majetku alebo pekný vzhľad. To je očividne tiež dôležité ale dlhotrvácnosť by nikdy nemala byť prehliadaná.

Čítať ďalej...

Kvalita Betafence je potvrdená certifikátmi

kvalita ploty betafenceNaše ploty získavajú viac a viac certifikátov, ktoré potvrdzujú že Betafence produkty garantujú tú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť.

Betafence mal vždy za cieľ poskytovať zákazníkom riešenia, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Aby sme sa uistili, že Vám poskytujeme tie najlepšie a bezpečné produkty, pravidelne podrobujeme naše výrobky certifikácii, aby sme potvrdili kvalitu výrobného procesu a jeho efektov.

Čítať ďalej...

Čaro gabiónov

gabiony petrazenGabióny sú oveľa viac než len kvádrovitá hruda, ktorá zabraňuje zosuvom pôdy. Je to taktiež výrobok, ktorý môžete kreatívne použiť na skrášlenie vášho pozemku.

Účel gabiónov sa neustále rozvíja. Obdĺžnikový kôš vyrobený zo zvareného drôtu je bežný vo forme steny, ktorá zabraňuje zosuvom pôdy zo svahov.  Taktiež hrá dôležitú rolu v obnovovaní a ochrane riečnych korýt.

Čítať ďalej...

Pletivo Zenturo Super ako súčasť zavŕšenia stavby vily v Udine

pletivo zenturo superTalianski architekti využili naše inovatívne pletivo Zenturo Super, ktoré zdobia prednú časť jedinečnej vily v talianskom Udine.

Projekt, ktorý sme mali po ruke, bol celkom originálny. Jeden objekt rozdelený do dvoch častí bol domovom dvoch rodín. Jedna z rodín preferovala klasický vzhľad, zatiaľ čo druhá skôr modernú architektúru. Obe tieto zložky boli odborne skombinované s identickými povrchovými materiálmi. To umožnilo udržať harmóniu napriek rôznym druhom dizajnu.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok