Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Inšpirácia

Štadión v Salerne chránený modulmi Publifor

oplotenie futbaloveho stadionuS našim systémom Publifor spĺňa športový štadión v Salerne všetky požiadavky talianskej legislatívy. Trojfázový investičný projekt bol dokončený v roku 2015.

Spoločnosť Betafence bola vybratá, aby dodala systém riadenia bezpečnosti a kontroly publika na mestskom štadióne Arechi v Salerne. Štadión zastrešuje domáce ligové zápasy klubu Salernitana, ako aj miestne koncerty a vystúpenia. Futbalové ihrisko má obdĺžnikový tvar a nemá okolo seba návesti.

Čítať ďalej...

Výber stĺpikov oplotenia

stlpiky pre plotNájsť tie správne panely alebo pletivo je len jednou časťou k dokonalému oploteniu. Rovnako dôležité je nájsť aj správne stĺpiky, ktoré sa stanú nosnou časťou celého systému.

Stĺpiky sú kľúčom k spoľahlivosti a životnosti oplotenia bez ohľadu  na to, aký systém si vyberiete. Či už to bude jednoduché pletivo alebo panely, ktoré zaručujú najvyššiu úroveň bezpečnosti, každé riešenie vyžaduje špecializované stĺpiky.

Betafence vyvinulo mnoho typov stĺpikov pre konkrétne riešenia. Vhodná kombinácia prvkov zaručuje stabilitu systému oplotenia a bezpečnosť obyvateľov nehnuteľnosti bez ohľadu na počasie. Navyše, iba vhodne zvolené stĺpiky vám umožňujú používať oplotenie po mnoho rokov bez problémov.

Čítať ďalej...

Vysoko bezpečné oplotenie súkromného majetku

bezpecnostne oplocenieV minulosti bolo oplotenie používané najmä okolo miest vyžadujúcich zvýšenú bezpečnosť, dnes sú ale stále populárnejšie aj u vlastníkov nehnuteľností. Vysoko zabezpečovacie systémy Securifor sú veľmi populárne v Taliansku. Príde tento trend aj na Slovensko?

Panely Securifor boli vyvinuté pre zariadenia, ktoré vyžadujú obzvlásť vysokú úroveň zabezpečenia. Elektrárne, rafinérie, či sklady zbraní sú strategickými miestami, kde je bezpečnosť na prvom mieste.

Čítať ďalej...

Aké pletivo pre športový areál ?

pletivo pre sportoviskaUžitie si športového podujatia a zároveň bezpečnosť fanúšikov je možné vďaka vyhradeným systémom vyvinutých spoločnosťou Betafence.

Výstavba športového areálu, bez ohľadu na jeho veľkosť a účel, sa nezaobíde bez postavenie ihriska a tribúny. Stále prísnejšie predpisy si ale vyžadujú menšie ihriská, ako je to napríklad v poľskom Orliku a väčšie štadióny, aby sa zaistila primeraná ochrana.

Betafence pripravilo rad riešení, ktoré pomáhajú spĺňať tieto regulačné požiadavky a výrazne tak zlepšiť pohodlie pri organizovaní športových podujatí. Tu sú kľúčové riešenia, ktoré ponúkame.

Čítať ďalej...

Pletivo pre školy a detské ihriská

pletivo pre skolyZaistenie bezpečnosti pre deti v materských školách i žiakov na jednotlivých školách je nanajvýš dôležité a vyžaduje si oplotenie, ktoré splní potrebné očakávania.

Štandardy na školách I v škôlkach sa zlepšujú každým rokom. Rodičia i deti za považujú dôležité dostať kvalitnú starostlivosť i vzdelanie, ale aj bezpečnosť v oblasti okolo školských zariadení.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok