Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Inšpirácia

Osvedčené ploty pre rodinné domy

oplotenie horizenHľadáte nový systém oplotenia pre Váš dom? Tú sú štyri populárne riešenia, ktoré by Vám mohli vyhovovať.

Kúpa domu je investícia na niekoľko rokov, a preto musí byť dobre premyslená. Predtým, než si vyberiete vhodný systém, mali by ste si definovať jeho vlastnosti. Zaujíma Vás najmä atraktívny vzhľad, alebo je Vašou najvyššou prioritou bezpečnosť? Hľadáte skôr klasické riešenie, alebo idete po originálnom oplotení, ktoré sa odlišuje?

Čítať ďalej...

Výhody zváraného pletiva

zvarane pletivoDokonalá odolnosť a veľa možností použitia robia zo zváraných sietí Betafence ideálnu pomôcku v stavebníctve a priemysle.

Úspech zváraných sietí je ovplyvnený najmä ich vynikajúcou kvalitou, ktorá spolu s veľmi priaznivou cenou z nich robí takmer dokonalý produkt. Kľúčový je spôsob prípravy: oceľové drôty sú spojené odporovým zváraním, následne potiahnuté ochrannými vrstvami. Takto sú pripravené hotové listy, ktoré môžu byť kombinované do väčších štruktúr.

Čítať ďalej...

PVC náter pletiva. Perfektné v každom počasí

pvc pletivoPVC náter zaisťuje odolnosť a životnosť našich výrobkov garantovaných dlhodobou zárukou kvality.

PVC (polyvinylchlorid) je jedným z materiálov používaných na výrobu zváraných a tkaných sietí, Bekafor panelov a výplní. Naše výrobky pokrývame pomocou PVC, vďaka ktorému sa vyznačujú vynikajúcou odolnosťou a naši zákazníci si zaručene užívajú bezproblémové používanie po mnoho rokov.

Čítať ďalej...

Montáž plotu Horizen na murovaných stĺpikoch

plot horizenTeraz môžete svoje oplotenie Horizen spropagovať ešte viac, ak sa ho rozhodnete namontovať na murované stĺpiky. Radi Vám dáme návod, ako ho namontovať.

Murované stĺpiky sú populárnym prvkom oplotenia medzi tými, ktorí si cenia eleganciu a individuálny charakter systému voči okolitému priestoru. Z toho dôvodu výrobcovia panelov oplotenia ponúkajú stále viac riešení, ktoré umožňujú montáž týchto mimoriadnych stĺpikov.

Čítať ďalej...

Kupujte už len hotové brány

brany oplotenieAk plánujete samomontáž vstupnej brány so zakúpením si jednotlivých dielov dostupných na trhu, potom dúfame, že nasledujúci článok zmení váš názor.

Keď sme si prešli internetové fora kutilov, zistili sme, že mnoho z nich sa chvália samomontážou svojej vstupnej brány. Argumentujú úsporou peňazí a uspokojením z vlastnoručne vykonanej práce. Nákup pár komponentov a ich samomontáž je teoreticky naozaj lacnejší variant.

Je zrejmé, že sme vždy podporovali a oceňovali kreatívnych ľudí, ktorí majú technické zručnosti. Ale v prípade samomontáže produktov, ktoré nie sú k dispozícii ako kompletná sada, hovoríme nie.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok