Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Inšpirácia

Ako ochrániť stĺpik pred koróziou?

stlpiky na plotVhodne zabezpečený stĺpik zaručuje stabilitu a dlhoročné používanie každého oplotenia.

Stĺpiky sú nosnou časťou systému oplotenia. Nesú panely a brány oplotenia. Zaručujú jeho stabilitu a tuhosť. Z tohto dôvodu musia byť dokonale pripravené a zabezpečené proti vonkajším faktorom.

Kľúčom k úspechu je vhodná voľba výrobných materiálov a zaistenie už pripraveného stĺpika. V Betafence sme vybrali tie najlepšie možné riešenia.

Čítať ďalej...

Pôsobivé oplotenie pre Váš majetok

gabionove oplotenieChcete, aby vaše oplotenie vyniklo? Pozrite sa na riešenia, ktoré zaručia rozpoznateľnosť.

Oplotenie nehnuteľnosti nikdy nebolo navrhnuté len na účely zabezpečenia. Jeho úloha zahŕňa aj vizuálnu stránku s dôrazom na zvýraznenie záhrady a budovy. Mnoho zákazníkov Betafence si praje mať oplotenie výrazne odlišné od susedstva. S týmto zreteľom sme vyvinuli celý rad jedinečných systémov.

Čítať ďalej...

Ako chrániť plotom záhradné rastliny

pletivo luxursusElegantné siete od Betafence efektívne zabezpečujú záhradné rastliny pred prípadným poškodením.

Pokiaľ si želáte vychutnať krásne kvety, kroviny alebo zeleninu vo vašej záhradke, potrebujete im zabezpečiť dobré podmienky pre rast, ako aj vhodnú ochranu. Najmä počas rastu sú rastliny veľmi zraniteľné a vyžadujú si osobitnú ochranu. Zvieratá pobehujúce okolo záhrady alebo hrajúce sa deti by ich mohli totiž zničiť.

Čítať ďalej...

Alternatíva pre drevené oplotenie

alternativa drevene oplotenieVáš panel oplotenia sa môže podobať drevenému oploteniu. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť špeciálnu výplň.

Po mnoho rokov bolo drevo primárnym zdrojom použitým pre oplotenie domov. Avšak, vzhľadom k obmedzenej trvanlivosti a nutnosti častej údržby, bolo nahradené kovovými systémami. Tie zaručujú najlepšiu trvanlivosť a odolnosť voči meniacim sa poveternostným podmienkam.

Čítať ďalej...

Oplotenie pre štadióny

oplotenie stadion san vito cosenzaAko efektívne oplotiť športové podujatia? Betafence pripravila rad riešení, ktoré poskytujú komfort a bezpečnosť hráčov i fanúšikov.

Hoci hlavným prvkom každej športovej akcie je zápolenie športovcov, nemožno zabudnúť ani na bezpečnosť hlavných aktérov a ich fanúšikov.

Potrebujete primeranú infraštruktúru na zabezpečenie takejto akcie, a to vrátane kvalitného oplotenia. S ohľadom na športové súťaže Betafence odporúča špecializované systémy oplotenia.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok