Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Inšpirácia

Výhody oceľového oplotenia oproti plastovému

kovove oplotenieAk Vás zaujíma, aký typ oplotenia materiálu si vybrať, tento článok Vás presvedčí, aby ste svoje plastové oplotenie vymenili za oceľové.

Napriek faktu, že Slováci zarábajú každým rokom viac, väčšina našich nákupných rozhodnutí, vrátane tých dlhodobých, je orientovaných na cenu. Preto je plastové oplotenie stále populárne – vďaka nízkym materiálovým nákladom – je možné ho totiž zakúpiť za oveľa priaznivejšiu cenu ako kovové oplotenie.

Lenže týmto výhoda plastového oplotenia končí a dokonca aj táto je pochybná. Nižšia životnosť tohto riešenia Vás v dlhodobom horizonte vlastne bude stáť viac. Preto odporúčame oceľové oplotenia, čím zabránite zbytočným problémom do budúcnosti.

Čítať ďalej...

Výplne sietí oplotenia

clony coloradoChránite svoj priestor sieťovým oplotením, ale prajete si mať viac súkromia? Použite špeciálne páskové výplne Colorado.

Tkané plotové siete sú stale veľmi populárnym riešením, ktoré oplocuje a zabezpečuje naše domovy. Ide o nákladovo efektívne a robustné riešenie pre každý typ architektúry.

Čítať ďalej...

Oplotenie modernej nehnuteľnosti

plot zenturoVyniká Váš dom moderným vzhľadom? Vyberte si oplotenie, ktoré ho zvýrazní.

Súčasná architektúra sa vyznačuje tým, že je elegantná a jednoduchá. Dom a jeho okolitá plocha majú vyzerať vkusne a zaručovať maximálné pohodlie. To isté platí pre systémy oplotenia, preto sme pre Vás pripravili celý rad riešení, ktoré zdôrazňujú moderný charakter Vašej nehnuteľnosti.

Čítať ďalej...

Trendové inovácie plotov Betafence

inovacie plotyAwa Kubisz, Marketingová manažérka v Betafence Sp. z o.o. ohľadom stratégie spoločnosti a o trhu s oplotením.

Inovácie sú dnes veľmi populárna téma. Mnoho firiem ich vidí ako metódu, ktorá má vystupovať na čoraz viac konkurenčnom trhu. Ako to vidí Betafence?

Awa Kubisz:Môžete povedať, že to, čo robíme, je len oplotenie. Ale iPhone by sme tiež mohli nazvať len telefónom a Coca Colu - sladenou vodou. Avšak, tieto značky sa stali kultovými. Tiež veríme, že sme schopní poskytovať zákazníkom nielen fyzickú ochranu, ale aj pocit bezpečia alebo možnosť vyniknúť. Jedným z prostriedkov na dosiahnutie tohto cieľa sú naše inovačné schopnosti. To zahŕňa nielen výrobky, ale aj procesy a služby.

 

Čítať ďalej...

Oplotenie a ploty pre sídliská

oplotenie sidliskaAtraktívny vzhľad a zaručená bezpečnosť – to sú hlavné úlohy pre oplotenie určené sídliskám.

Takmer všetky súčasné sídliska majú systém oplotenia. Vývojári sa ich rozhodli používať v snahe vyhovieť potrebám ich obyvateľov. Ich požiadavky sa každoročne zvyšujú, a preto cena, umiestnenie a atraktívny vzhľad už nestačia na to, aby vynikalo. Dôležitá je tiež vysoká úroveň bezpečnosti.
 
Pre splnenie tejto požiadavky ponúka Betafence tri riešenia, ktoré sú ideálne pre všetky sídliská.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok