Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Inšpirácia

Bezpečnosť psov i králikov za oplotením

plot pre psaPoskytnite svojim domácim miláčikom na záhrade bezpečnosť pomocou produktov Betafence.

Snáď každý majiteľ domáceho miláčika vie, že sloboda je to, čo si zvieratá cenia najviac. Avšak bezpečnosť domácich zvierat je pri hraní vonku vystavená rôznym nebezpečenstvám. Môže byť totiž napadnuté predátorom alebo náhodne uniknúť von.

Riešením tohto problému je vybudovanie zodpovedajúceho bezpečnostného systému. Na tento účel odporúčame používať siete od Betafence.

Čítať ďalej...

Výška oplotenia pre dom

oplotenie zenturo4Právne predpisy, odporúčania a estetika výrobcu - to sú tri aspekty, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere výšky vášho oplotenia.

Vhodne zvolená výška oplotenia systém zaručuje nielen atraktívny vzhľad, ale aj tuhosť konštrukcie a súlad s platnými zákonmi. Poďme sa bližšie pozrieť na tri aspekty dobrej voľby.

Čítať ďalej...

Voľba vstupnej brány

posuvne kridlove branyChystáte sa kúpiť vstupnú bránu k vašej nehnuteľnosti? Zistite, na čo sa zamerať, aby ste boli so svojím rozhodnutím spokojní.

Než sa vydáte do obchodu alebo zavoláte distribútora, opýtajte sa samých seba:

  • Ako často budete otvárať bránu ?
  • Má Vaša nehnuteľnosť dostatočný priestor pre otvorenie brány dovnútra?
  • Máte čas na to, aby ste udržiavali okolie brány čisté?

Pripravení? Je čas dozvedieť sa o výhodách a nevýhodách každého riešenia.

Čítať ďalej...

Krídlové a posuvné brány – porovnanie riešení

posuvne kridlove branyKtorú bránu odporučiť zákazníkovi, aby ju pohodlne mohol používať po celé roky? Nižšie nájdete porovnanie medzi krídlovými a posuvnými modelmi.

Estetické hodnoty nejdú vždy ruka v ruke s použiteľnosťou: o tomto je potrebné informovať zákazníka vo fáze projektovania oplotenia. Okrem atraktívneho vzhľadu tiež komfort používania brány a možnosti nehnuteľnosti hrajú svoju rolu. Dnes sa zameriame na tieto dva posledné aspekty.

Čítať ďalej...

Montáž tkaného oplotenia a zváranej siete na nerovnom povrchu

zvarane siete oplotenieZvárané alebo tkané oplotenie? Ak hľadáte odpoveď na túto otázku, tu nájdete odpovede.

Som si istý, že viete, že montáž oplotenia na nerovnom povrchu môže spôsobiť trochu väčšie problémy v porovnaní s rovnými plochami. Napriek tomu sú siete oplotenia siete pripravené  na túto úlohu dokonca aj v takýchto podmienkach vďaka svojej vysokej úrovni flexibility. A to bez ohľadu na to, či sú tkané alebo zvarené.

Kľúčovým je tu vhodný výber napínania siete. Možné nastavenia vám umožnia zariadiť ho tak, aby sa vysporiadal s akýmikoľvek nerovnosťami povrchu. Než sa dostanete do tejto fázy, prečítajte si návod pre bezchybnú inštaláciu.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok