Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Inšpirácia

Pravidilá pre montáž oplotenia

stlpiky zenturoVáš oplotenie bude krásne a trvanlivé. Jediné, čo musíte urobiť, je pamätať si niekoľko jednoduchých pravidiel.

Uistite sa, že máte zodpovedajúce nástroje pre zostavenie vášho oplotenia.

Pred začiatkom práce sa uistite, že máte všetky potrebné nástroje. Tento zoznam je v inštrukciách pripojených ku každému výrobku. Potrebujete:

  • Lopatu a fúrik pre vykopanie otvorov pod stĺpiky a prevoz betónu
  • Vodováhu a vodiacu linku
  • Meter, kladivo, sadu kľúčov (a imbusový kľúč pri niektorých modeloch)
  • Dodatočne: kolíky, vrták, kliešte 

Čítať ďalej...

Sieť alebo panel? Ako si vybrať oplotenie

zvarane pletivo pantenetKtoré aspekty sú dôležité pri nákupe systému oplotenia, aby ste boli spokojní? Pripravili sme pre Vás komplexné porovnanie medzi sieťami a panelmi oplotenia.

Každé riešenie má svoje výhody a nevýhody. Je len na Vás rozhodnúť sa, čo je pre Vás dôležitejšie. Poďme teda porovnať vlastnosti dvoch najpopulárnejších systémov.

Čítať ďalej...

Horizontálne oplotenie – trendové a bezpečné

horizne brany plotHľadáte atraktívne oplotenie pre svoj majetok, ktoré zaisťuje bezpečnosť a dáva pocit súkromia? Vyberte si  horizontálne verziu a panely z rady Horizen.

Oplotenie s vodorovnými tyčami sa stávajú stále viac a viac populárne a zaslúžene je to tak. Sú ideálne pre oplotenie akéhokoľvek typu priestoru, aj keď najvhodnejšie sú pre jednotlivé rodinné domy a obytné domy.

Toto oplotenie vyniká svojím elegantným a moderným dizajnom, ktorý priťahuje pozornosť len jedinou líniou a štíhlym tvarom. To je aj dôvod, prečo sa dokonale hodí pre akékoľvek okolie.

Čítať ďalej...

Horizen oplotenie - Atraktívny vzhľad a bezpečnosť

oplotenie horizenHorizontálne oplotenie je vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá riešenie so širokú škálou použitia. Je moderné, atraktívne a bezpečné - a predovšetkým - v súlade s najnovšími trendmi.

Trh s oplotením môže byť na svetelné roky ďaleko od trendov v móde, v každom prípade je sezónny vzhľad vždy v móde. Niektoré riešenia sú populárne aj niekoľko rokov (v poslednej dobe oplotenia z kovaného železa), čím sa ale získava čas pre zákazníkov s inými chuťami. V súčasnosti je takýmto oplotením horizontálne oplotenie, ktoré je trendové a to vrátane systémov Horizen od Betafence.

Čítať ďalej...

Lacné oplotenie – vysoké náklady

plot securifor talianskoÚspory pri nákupe a montáži systému oplotenia sú len iluzórne. Je lepšie investovať viac na začiatku, aby ste sa tešili z bezproblémového využitie na mnoho ďalších rokov.

Nízke ceny sú vždy lákavé, najmä keď spočiatku nie je vidieť žiadny rozdiel v kvalite výrobkov. Ale v prípade oplotenia je tento rozdiel zásadný. Nákup sietí alebo panelov nie je pre hľadačov najlacnejších výrobkov. Prečo? Budeme sa snažiť vám to vysvetliť podrobnejšie.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok