Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Gabión vs. gabiónová stena?

betafence gabionyTáto otázka môže byť pre mnohých ľudí prekvapením. Nie je to predsa ten istý produkt?

Je pravda, že tieto dva termíny sa zameniteľne používajú v článkoch a novinách. Ale v realite sa oba produkty líšia v konštrukcii a v rozsahu ich aplikácie.

Čítať ďalej...

Ktoré farby oplotenia budú trendom roku 2018

trend oplotenie 2018Minulý rok dominovali odtiene sivej. Budú ploty vyzerať tak isto aj v roku 2018? 

Antracit (tmavá sivá) sa stala trendom pred dvoma rokmi. Odvtedy sa jej dominancia na trhu zvyšovala. Všetko nasvedčuje tomu, že sa tento trend nezmení. Najmä kvôli tomu, že antracit sa skvele hodí k palisádovým plotom (ako napríklad Horizon), ktorých popularita narastá. Táto farba začala dokonca nahrádzať tradičnú zelenú farbu industriálnych panelov (Nylofor) a zváraného pletiva (Pantanet line).

Čítať ďalej...

Horizontálny alebo vertikálny plot?

horizne brany plotAby sa váš plot hodil k vášmu domu, je dobré porovnať ich spoločné črty.

Prirodzene, môžete ísť priamo do obchodu a kúpiť si oplotenie, ktoré sa vám najviac páči. Ale je veľmi pravdepodobné, že nebudete plne spokojní, keď oplotenie postavíte. Konečný výsledok oplotenia a domu, môže byť úplne iný ako ste očakávali.

Čítať ďalej...

Posuvné brány sú in

brana kolajnickyRozhodnutie vybrať si posuvnú bránu nezáleží len na najnovších trendoch ale aj na jej pohodlnom používaní. Pohodlnosť je kľúčovým faktorom, najmä keď vašu bránu používate niekoľko krát denne. Navyše, ak si vyberiete posuvnú bránu patriacu k typu vášho systému oplotenia, vo výsledku dostanete kompletný systém oplotenia, ktorý je konzistentný vizuálne ale aj technologicky.

Čítať ďalej...

Gabióny chránia parky a ihriská

betafence gabionyGabióny, jedinečné tvary vyplnené kameňom, ktorým nikdy nebudete ľahostajný.  Niet divu, že sa stali viac než spôsobom ochrany svahov a zosuvov pôdy. Architekti si rýchlo uvedomili, že majú na dosah jedinečný nástroj na vytvorenie priestoru a začali používať gabióny všade, kde sa im zdalo vhodné referovať prírodu atraktívnym spôsobom.  Taktiež na verejných priestranstvách.

Čítať ďalej...