Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Zenturo Super gabiónové steny

zenturo super oplotenie

Anne L. z mesta Auderghem hľadala oplotenie a bránu, ktoré by sa hodili k jej verande. Po dlhom hľadaní online a návšteve obchodu Betafence v meste  Batibouw, našla perfektné riešenie: gabiónovú stenu zloženú z panelov Zenturo . Prečítajte si jej recenziu.

Čítať ďalej...

Stĺpy: kostra vášho oplotenia

stlpiky na plot

Hoci na stĺpy myslíme väčšinou až nakoniec, sú elementom, ktorý vám umožňuje nainštalovať panely alebo pletivo vášho výberu.

Čítať ďalej...

Ktorú gabiónovú stenu si vybrať?


petrazen gabiony novinkaTo závisí na tom, či potrebujete jednoduchú gabiónovú stenu alebo elegantnú stenu so sofistikovanými záhybmi a uhlami.

Čítať ďalej...

Manuál pre montáž brány – 7 krokov, ktoré si treba pamätať

egiidia posuvne branyAk ste sa rozhodli namontovať vašu posuvnú bránu svojpomocne, musíte mať na pamäti niekoľko základných krokov.

Čítať ďalej...

NAKRESLITE SI SVOJ PLOT S NOVOU APLIKÁCIOU BETAFENCE!

betafence configurator 375x275Naša aplikácia vám pomôže navrhnúť si svoj vlastný projekt

Betafence vydali novú verziu svojej aplikácie, aby vám mohli pomôcť nakresliť si svoj vlastný projekt oplotenia, ako skutočný architekt. V niekoľkých krokoch, môžete vytvoriť hotový obrázok vášho projektu, vizualizovať vaše budúce panely, koľajnicový systém alebo pletivo namontované okolo vášho domu, budovy, záhrady...

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok