Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Oplatí sa zmontovať si bránu zo súčiastok svojpomocne?

brany egidia sc 4Spočiatku to môže vyzerať ako dobrý nápad pretože je to menej nákladné. Ale čo urobíte o pár rokov, keď si vaša brána bude vyžadovať opravy?

Čítať ďalej...

Oplotenie Betafence : Villaggio Turistico Lido del Sole 2

1. betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d 580x275Vo vnútri krásneho borovicového lesa v Bibione leží dovolenkový rezort Villaggio Turistico Lido del Sole 2, ktorý vytvára zelenú oázu vzdialenú iba 600 metrov od mora. Má nádhernú spoločnú záhradu s ihriskom pre deti, miestom pre grilovanie a veľkým bazénom. Rezort ponúka apartmány s balkónmi na prvom poschodí alebo so záhradkou na prízemí a taktiež dvojposchodové domy so záhradou a balkónom na prvom poschodí. 

Poloha rezortu s takýmto množstvom zelene si vyžaduje precíznu integráciu štrukturálnych prvkov. Tento faktor sa berie do úvahy každý rok pri plánovaní rekonštrukčných prác, ktorými neustále zlepšujeme ponuku nášho rezortu.

Čítať ďalej...

Je pletivo stále potrebné?

kryty zo zvaraneho pletivaI keď ľudia majú tendenciu si vybrať panelové oplotenie na ohradenie ich pozemku, pletivo má stále veľa dôležitých využití.

Čítať ďalej...

Zvárané alebo pletené gabióny?

gabionove steny betafenceVaše rozhodnutie by malo byť založené hlavne na tom, aký je účel vášho gabiónu.

Čítať ďalej...

Oploteniu bazénov, ktoré ochráni vaše deti

oplotenie bazenuLeto, teplo, slnko a nevyhnutný relax v bazéne. I keď je myšlienka o strávení dovolenky na mieste s bazénom veľmi pekná, tiež predstavuje riziko, hlavne ak sú v blízkosti deti. Niekedy stačí jeden okamih počas toho ako sa dieťa hrá alebo behá okolo bazéna a môže spadnúť do vody a ohroziť svoje zdravie alebo život.

Aby sa predišlo takýmto incidentom a aby ste ochránili vaše deti pred pádom do bazéna, odporúčame aby ste ohradili plot tak, aby ho deti nemohli prekročiť.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok