Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Oplotenie sídlisk: áno alebo nie?

oplotenie sidliskPred niekoľkými rokmi bola väčšina novopostavených sídlisk vždy vybavená oplotením. V mnohých prípadoch bolo toto oplotenie nepriehľadné a robustné, pozostávajúce z panelov, ktoré premenili sídliska na bezpečné enklávy. Vstup bol chránený automatizovanými posuvnými bránami alebo bariérami s čítačkou kariet.

Avšak v poslednej dobe sa stávajú populárnymi otvorené sídliská, ktoré sú obklopené zeleňou, ktorá sa prirodzene rozpína do parkov alebo lesov. Niektoré mestá, ako napríklad Krakov si privlastnili regulácie, ktoré zakazujú ohrádzanie sídlisk.

Čítať ďalej...

Zenturo Super gabiónové steny

zenturo super oplotenie

Anne L. z mesta Auderghem hľadala oplotenie a bránu, ktoré by sa hodili k jej verande. Po dlhom hľadaní online a návšteve obchodu Betafence v meste  Batibouw, našla perfektné riešenie: gabiónovú stenu zloženú z panelov Zenturo . Prečítajte si jej recenziu.

Čítať ďalej...

Stĺpy: kostra vášho oplotenia

stlpiky na plot

Hoci na stĺpy myslíme väčšinou až nakoniec, sú elementom, ktorý vám umožňuje nainštalovať panely alebo pletivo vášho výberu.

Čítať ďalej...

Ktorú gabiónovú stenu si vybrať?


petrazen gabiony novinkaTo závisí na tom, či potrebujete jednoduchú gabiónovú stenu alebo elegantnú stenu so sofistikovanými záhybmi a uhlami.

Čítať ďalej...

Manuál pre montáž brány – 7 krokov, ktoré si treba pamätať

egiidia posuvne branyAk ste sa rozhodli namontovať vašu posuvnú bránu svojpomocne, musíte mať na pamäti niekoľko základných krokov.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok