Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Betafence rozširuje ponuku brán a vytvára väčší potenciál zavedením elektronických brán

brana kolajnickyBETAFENCE PREDSTAVUJE RAD PRODUKTOV S OZNAČENÍM CE, AKO ROBUSTA - MANUÁLNE OTOČNÉ BRÁNY A TAKTIEŽ SKLADACIE ELEKTRONICKÉ BRÁNY.

Výrobca z mesta Sheffield bude teraz schopný ponúknuť okamžitý dovoz otočných brán Robusta, ktoré predtým mali dlhý čas prípravy počas ich výroby v Európskej skupine European Betafence group.

Čítať ďalej...

Betafence kamenná gabiónová stena

betafence gabionyZáhrada je často miestom, kam prichádzate kvôli oddychu a kľudu.  Nie je to však vždy možné. Štekajúce psy, priveľmi aktívni susedia s ich kosačkami alebo vysokotlakovými čističmi, hluk z premávky… Betafence má pre vás efektívne riešenie: kamenné gabióny sú elegantnou bariérou s výplňami, ktoré môžu byť použité ako individuálne riešenie na tlmenie hluku.

Čítať ďalej...

Permanentné alebo dočasné výplne oplotenia.

clony oploteniaChcete zabezpečiť permanentné súkromie okolo vášho domu alebo by ste radšej mali možnosť si to neskôr ešte rozmyslieť?

Čítať ďalej...

Najlepšie oplotenie pre školu alebo škôlku

oplotenie skolkyBezpečnosť detí je vždy prioritou pri takýchto projektoch. Je najlepšie použiť spoľahlivé a kvalitné riešenia.

V modernom svete plnom neistoty a násilia je odpoveďou: najpravdepodobnejšie áno. I keď tá najdôležitejšia funkcia ochrany oplotenia bude dosiahnutá v školách, ktoré sa nachádzajú v centrách miest a blízko rušných ulíc. Vo veľa dedinách a malých mestečkách, škôlky a školy boli postavené popri hlavných cestách. Deti by mohli pri nepozornosti ľahko vbehnúť do cesty.

Čítať ďalej...

Gabión vs. gabiónová stena?

betafence gabionyTáto otázka môže byť pre mnohých ľudí prekvapením. Nie je to predsa ten istý produkt?

Je pravda, že tieto dva termíny sa zameniteľne používajú v článkoch a novinách. Ale v realite sa oba produkty líšia v konštrukcii a v rozsahu ich aplikácie.

Čítať ďalej...