Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Čím si ohradiť záhradku?

Efektívna ochrana exteriéru je veľmi dôležitá. Jednotlivé pozemkyBetafence Nylofor 3D 001 môžete oddeliť aj obyčajným tkaným pletivom.

Masívne panely Nylofor 3D

Tieto panely budú najlepším vonkajším zabezpečením celého komplexu. V závislosti na stupni rizika vandalizmu, si môžete vybrať medzi panelmi s hrubším alebo tenším drôtom (5 alebo 4 mm) a rôznymi veľkosťami otvorov. Panely Nylofor v zelenej farbe, lepšie splynú s farbou vašej záhrady (a vďaka dvojitej úprave povrchu, je vám poskytnutá dlhšia záručná doba). Ak chcete ekonomickejšiu verziu, vyberte si žiarivo pozinkované panely. Avšak, majte na pamäti, že tento typ panelov prirodzene časom stratí lesk a nebude taký elegantný ako predtým.

Vnútorné pletivové priečky

Niektoré kúsky pozemkov v celom komplexe je najlepšie oddeliť pletivom. Najlacnejším riešením je tkané pletivo Resitor. Oddelí jednotlivé pozemky od seba, ale neposkytne vysoký level bezpečnosti. Navyše jeho montáž je veľmi náročná (je potrebných veľa nástrojov a príslušenstva).

Bolo by skoro tak isto efektívne z hľadiska ceny použiť zvárané pletivo Pananet. Pantanet je oveľa trvácnejší a jeho montáž zaberie menej času. Najlepšou voľbou pre vnútorné priečky je pletivo Pantanet Essential alebo Light. Ako vonkajšie oplotenie odporúčame zvážiť použitie pletiva Pantanet Family (s oveľa hrubším drôtom) je vhodné aj ako vonkajšie pletivo pre celé komplexy pozemkov (namiesto panelov Nylofor).

Súkromie je istotou

Ak ste si ohradili kúsky vašej záhradky panelmi a majitelia pozemkov chcú viac súkromia, vaše panely môžete obohatiť o výplne Screeno Line. Sú to plastové pásiky, ktoré vertikálne zapadnú do otvorov panelu. Ak vyplníte všetky otvory, získate tak úplne nepriehľadnú stenu. Je to perfektné riešenie pre pozemky pri rušných cestách alebo chodníkoch.

Svahy a zosuvy pôdy 

Ak sú niektoré z vašich pozemkov na šikmej ploche, ktorá sa môže zosunúť, zvážte použitie gabiónov. Sú to koše vyplnené kameňmi, ktoré sú schopné efektívne ochrániť svahy a stanú sa zaujímavým elementom vo vašom pozemku. Bude najlepšie použiť zvárané gabióny, pretože si držia tvar a eleganciu po dlhé roky.

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok