Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Ktorú gabiónovú stenu si vybrať?


petrazen gabiony novinkaTo závisí na tom, či potrebujete jednoduchú gabiónovú stenu alebo elegantnú stenu so sofistikovanými záhybmi a uhlami.

Estetika vs. Ekonomika

Najpopulárnejšie riešenie na trhu je gabiónová stena pozostávajúca z panelov, v ktorých sú vertikálne drôty vyrobené z oceľových tyčí v tvare U. Každý z nich je zakončený oceľovými slučkami, cez ktoré sa namontujú skrutky, aby sa vytvorili rohy steny. Tieto systémy oplotenia nie sú veľmi elegantné, hlavne ak používate skrutky nízkej triedy, ktoré sú náchylné na koróziu a môžu vytvoriť škvrny na paneloch.

Ak chcete, aby okolie vášho domu bolo príjemné na pohľad a sofistikované, mali by ste zvážiť gabiónové steny pozostávajúce z panelov Nylofor F. Ich vertikálne drôty sú vyrobené z plochých tyčí a rohy sú navyše podchytené nerezovými spojmi (na každej druhej plochej tyči). Spoje sú takmer neviditeľné, a tak ako ploché tyče, sú umiestnené vo vnútri steny.

Zhyby vo viacerých uhloch

Oceľové tyče v tvare U sú všeobecne najlepšie pre rovné sekcie a rovné uhly. Iné uhly (tupé a ostré), sa dajú jednoduchšie dosiahnuť pri stenách pozostávajúcich z panelov Nylofor F (PetraZen). To je zabezpečené nerezovými spojmi, ktoré sa môžu zohnúť do ľubovoľného uhla, aby zapadli do rohu, ktorý chcete dostať.

Úpravy na mieste

Tyče v tvare U nemôžu byť odrezané do ľubovoľnej veľkosti, keďže by ste tak tiež odrezali aj slučky na konci tyčí. Všetky neštandardné veľkosti gabiónových stien musia byť vyrobené na mieru. A ak pri montáži zistíte, že vaše meranie nebolo presné, budete musieť čakať na doručenie nových elementov.

Avšak, panely Nylofor F môžete upraviť do inej veľkosti sami počas montáže a potom ich upraviť zinkovým sprejom na povrchovú úpravu (pribalený ku každej objednávke). To vám tiež umožňuje dosiahnuť ľubovoľný uhol svojpomocne.

Montáž

Potrebujete aspoň jednu osobu, ktorá vám pomôže zmontovať úsek gabiónovej stenyónovej steny pozostávajúcej z tyčí v tvare U. Táto osoba musí držať dve strany steny tak, aby ste ich mohli spojiť skrutkami (s výnimkou, ak výrobca pošle už spojený segment). Potom už iba musíte vyrovnať celú štruktúru a upevniť ju na stĺpiky v základoch.

Môžete svojpomocne zavesiť panely Nylofor F, ktoré vytvárajú PetraZen steny, na háky, ktoré sú pripojené na základových stĺpikoch. Háky vyrovnajú panely a zablokujú ich, aby sa nemohli hýbať. Háky taktiež umožňujú použitie menej diaľkových držiakov, ktoré zabraňujú tomu, aby sa stena vydula.

 

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok