Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Oplotenie Betafence : Villaggio Turistico Lido del Sole 2

 

V dnešnej dobe si musia turistické miesta dať záležať na modernizácií a rekonštrukcií tak, aby odpovedali požiadavkám zákazníkov, ktorým viac a viac záleží na estetickosti rezortu, v ktorom budú tráviť svoj voľný čas. Toto platí i pri oplotení, ktoré dokáže kombinovať funkčnosť a estetickosť.  

1. betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d 580x275

Betafence ponúka široký výber oplotení, ktoré dokážu jemne vymedziť a premeniť rôzne oblasti, i turistické a taktiež udržať potrebný level zabezpečenia.

Zákazníci, ktorí si vybrali Betafence chceli, aby ich oplotenie bolo biele a ich rezort by tak vyčnieval od konkurencie a ich oplotenie by ladilo s ostatnými budovami v rezorte.

Použili sme technológiu Nylofor® 3D, jednoduché diskrétne oplotenie, ktoré je zvlášť efektívne, keď je potrebná extra stabilita a výdrž oplotenia. Toto je garantované horizontálnym patentom vo veľkosti 100 x 50 mm a tyčami o priemere 5 mm. Horná hrana panelov je zakončená tupými ostňami dlhými 30 mm. To v kombinácií s pevnosťou oplotenia poskytuje vysoký level bezpečnosti.

2.betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d 580x275

Nylofor 3D je úžasné riešenie pre rýchle ohradenie vášho pozemku, vďaka jeho dobre navrhnutým komponentom, ktoré sú kvalitné a veľmi jednoducho a rýchlo zložiteľné.

Betafence je robustný a dlhotrvácny taktiež v prímorských oblastiach, ktoré sú známe pre ich vysokú vlhkosť ovzdušia a prítomnosť soli. Produkt je vyrobený z tyčí z pozinkovanej ocele, ktoré prechádzajú následnými ochrannými procesmi, ktoré zaručia ich odolnosť voči poveternostným podmienkam.

3.betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d580x275

Takéto riešenie, ktorým nahradíte vaše staré oplotenie, pomôže na jednej strane dosiahnuť estetickosť a vyhovieť požiadavkám, vzťahujúcim sa na integráciu architektúry a prostredia a na druhej strane zaistí efektívny systém, ktorý ochráni rezort pred nepovoleným vstupom.

Technické špecifikácie

- Obsah: 170 metrov
- Typ produktu: Nylofor 3D

- Výška: 153 cm

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok