Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Pletivo Bekafor Classic chráni kempy

pletivo becafor classicPobrežná oblasť v Cavalilino (Taliansko) bola chránená Betafence panelmi. Vďaka Bekafor Classic panelom, pobrežná kempingová oblasť v San Marco je nielen bezpečná pre turistov ale je aj viac vizuálne atraktívna.

San Marco je kempingová oblasť v Cavallino, mesto v Taliansku v provincii Veneto nad Jadranským morom. Jeho zlaté pláže, jemné pieskové duny a husté borovicové lesy sú zlatými klincami tohto miesta.

Čítať ďalej...

Pletivo Securifor 4D – najvyšší stupeň bezpečnosti

pletivo securifor 4dŠtvrtá generácia oplotenia Securifor je ten najodolnejší a najbezpečnejší systém oplotenia od Betafence.

Vypustený na trh v roku 2015, Securifor 4D vrcholí evolúciu panelov, ktoré sú zamerané na zabezpečenie rizikových oblastí a priemyselných zón. Tieto oblasti si vyžadujú veľmi vysokú úroveň bezpečnosti a preto sme investovali veľa času do vývinu Securifor 4D.

Čítať ďalej...

Gabiónový múr namiesto betónového

gabiony zenturoChcete mať najvyššiu úroveň súkromia vo vašej záhrade? Zvážte plot vyrobený z gabiónových múrov.

Keď premýšľate o súkromí a skrytí sa od okoloidúcich, pravdepodobne vám okamžite napadne betón. Tento druh plotu skoro úplne oddeľuje váš pozemok od vonkajšieho sveta, poskytujúc vám kľud, ticho a komfort doma i v záhrade.

I keď majú betónové ploty svoje výhody, nie sú vôbec originálne alebo elegantné. Preto vám chceme ponúknuť alternatívu: gabiónové múry vyrobené z panelov Zenturo.

Čítať ďalej...

Betafence Nemecko má novú kanceláriu

nova kancelaria betafenceNemecká pobočka Betafence získala nové priesotry pre obchodné a administratívne oddelenie. Kancelárie sa otvorili začiatkom júna v Mönchengladbachu.

Naši kolegovia za západnou hranicou pracovali doteraz v továrni nachádzajúcej sa v Schwalmtale v Severnom Porýní- Vestfálsku. Avšak toto zariadenie nezahŕňalo kancelárie a konferenčné miestnosti, preto padlo rozhodnutie presunúť sa pár kilometrov východne do Mönchengladbachu.

Čítať ďalej...

Možnosti posuvných brán. Voľne stojace alebo na koľajničkách

brana kolajnickyPosuvné brány sú pohodlným a elegantným doplnkom systému oplotenia vášho zákazníka. Dnes vám predstavíme najdôležitejšie rozdiely medzi voľne stojacimi a koľajničkovými verziami.

Existuje niekoľko výhod posuvných brán oproti krídlovým bránam. Pri nich nepotrebujete žiadny priestor na príjazdovej ceste, môžu byť akejkoľvek šírky a rovnako umožňujú jednoduché otváranie bez automatizácie. Stručne povedané: sú pohodlné a elegantné zároveň. Jediným skutočným obmedzením je potreba usporiadať priestor okolo oplotenia – v smere pohybu brány nesmú existovať žiadne prekážky.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok