Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

NAKRESLITE SI SVOJ PLOT S NOVOU APLIKÁCIOU BETAFENCE!

betafence configurator 375x275Naša aplikácia vám pomôže navrhnúť si svoj vlastný projekt

Betafence vydali novú verziu svojej aplikácie, aby vám mohli pomôcť nakresliť si svoj vlastný projekt oplotenia, ako skutočný architekt. V niekoľkých krokoch, môžete vytvoriť hotový obrázok vášho projektu, vizualizovať vaše budúce panely, koľajnicový systém alebo pletivo namontované okolo vášho domu, budovy, záhrady...

Čítať ďalej...

Čím si ohradiť záhradku?

Efektívna ochrana exteriéru je veľmi dôležitá. Jednotlivé pozemkyBetafence Nylofor 3D 001 môžete oddeliť aj obyčajným tkaným pletivom.

Čítať ďalej...

Oplatí sa zmontovať si bránu zo súčiastok svojpomocne?

brany egidia sc 4Spočiatku to môže vyzerať ako dobrý nápad pretože je to menej nákladné. Ale čo urobíte o pár rokov, keď si vaša brána bude vyžadovať opravy?

Čítať ďalej...

Oplotenie Betafence : Villaggio Turistico Lido del Sole 2

1. betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d 580x275Vo vnútri krásneho borovicového lesa v Bibione leží dovolenkový rezort Villaggio Turistico Lido del Sole 2, ktorý vytvára zelenú oázu vzdialenú iba 600 metrov od mora. Má nádhernú spoločnú záhradu s ihriskom pre deti, miestom pre grilovanie a veľkým bazénom. Rezort ponúka apartmány s balkónmi na prvom poschodí alebo so záhradkou na prízemí a taktiež dvojposchodové domy so záhradou a balkónom na prvom poschodí. 

Poloha rezortu s takýmto množstvom zelene si vyžaduje precíznu integráciu štrukturálnych prvkov. Tento faktor sa berie do úvahy každý rok pri plánovaní rekonštrukčných prác, ktorými neustále zlepšujeme ponuku nášho rezortu.

Čítať ďalej...

Je pletivo stále potrebné?

kryty zo zvaraneho pletivaI keď ľudia majú tendenciu si vybrať panelové oplotenie na ohradenie ich pozemku, pletivo má stále veľa dôležitých využití.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok