Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV SPOLOČNOSTI BETAFENCE A PRÆSIDIAD

Kto sú to PRÆSIDIAD?

Betafence je súčasťou skupiny značiek PRÆSIDIAD. 

Sieť svetových organizácií PRÆSIDIAD sa špecializuje na oplotenie a kontrolu prístupu, ako aj priemyselné pletivo šité na mieru pre komerčných a domácich koncových užívateľov. Spoločnosti pod značkou PRÆSIDIAD prevádzkujú výrobné zariadenia a špecializované miesta so zameraním na riešenia pre silovú ochranu, obranné systémy a plotové výrobky. 
My, ako súčasť PRÆSIDIAD, máme poslanie chrániť a ako súčasť nášho poslania sme zaviazaní chrániť vaše osobné údaje a zabrániť ich zneužitiu.
Zásady a záväzky uverejnené pod názvom PRÆSIDIAD naznačujú, ako my, v skupine Betafence, budeme chrániť osobné údaje, ktoré zdieľate s nami a nikdy vaše údaje nebudete zdieľať  s tretími stranami

Čítať ďalej...

Betafence kamenná gabiónová stena

betafence gabionyZáhrada je často miestom, kam prichádzate kvôli oddychu a kľudu.  Nie je to však vždy možné. Štekajúce psy, priveľmi aktívni susedia s ich kosačkami alebo vysokotlakovými čističmi, hluk z premávky… Betafence má pre vás efektívne riešenie: kamenné gabióny sú elegantnou bariérou s výplňami, ktoré môžu byť použité ako individuálne riešenie na tlmenie hluku.

Čítať ďalej...

Permanentné alebo dočasné výplne oplotenia.

clony oploteniaChcete zabezpečiť permanentné súkromie okolo vášho domu alebo by ste radšej mali možnosť si to neskôr ešte rozmyslieť?

Čítať ďalej...

Najlepšie oplotenie pre školu alebo škôlku

oplotenie skolkyBezpečnosť detí je vždy prioritou pri takýchto projektoch. Je najlepšie použiť spoľahlivé a kvalitné riešenia.

V modernom svete plnom neistoty a násilia je odpoveďou: najpravdepodobnejšie áno. I keď tá najdôležitejšia funkcia ochrany oplotenia bude dosiahnutá v školách, ktoré sa nachádzajú v centrách miest a blízko rušných ulíc. Vo veľa dedinách a malých mestečkách, škôlky a školy boli postavené popri hlavných cestách. Deti by mohli pri nepozornosti ľahko vbehnúť do cesty.

Čítať ďalej...

Gabión vs. gabiónová stena?

betafence gabionyTáto otázka môže byť pre mnohých ľudí prekvapením. Nie je to predsa ten istý produkt?

Je pravda, že tieto dva termíny sa zameniteľne používajú v článkoch a novinách. Ale v realite sa oba produkty líšia v konštrukcii a v rozsahu ich aplikácie.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok