Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Kráľovská zbrojnica vybavená oplotením Terrablock

plot terrablockBetafence ochraňuje Kráľovské múzeum zbraní vo Veľkej Británii 

Kráľovské múzeum zbraní v Anglickom meste Leeds, jedno z najväčších múzeí zbraní na svete, nazbieralo viac než 45,000 exponátov: zbrane, zbrojárstvo, vojenské vybavenie a uniformy z každej doby a každej časti sveta, je chránené systémom Terrablock XL. Rozhodnutie poskytnúť takto pokročilú technológiu bolo urobené kvôli zvýšenému riziku teroristických útokov.

Čítať ďalej...

Ploty pre továrne a dielne - Systém Nylofor

nylofor3D 1Kvôli ich povahe, pozemky tovární a dielní si vyžadujú adekvátne správne zabezpečenie a ochranu proti vstupu neautorizovaných osôb. Vysoký level zabezpečenia pre práve takéto oblasti je garantovaný systémami Nylofor 2D a Nylofor 3D.

Čítať ďalej...

Kedy postaviť permanentné oplotenie

mobilne oploteniePodľa uplatniteľných ustanovení zákonov o stavbách, stavenisko musí byť vhodne ochránené. Ak tento pozemok ešte nebol ohradený, mali by ste zvážiť použitie dočasného oplotenia a odložiť stavbu permanentného oplotenia.

Stavba domu si vyžaduje obrovské náklady a môže sa vám zdať, že montáž dočasného oplotenia je zbytočná strata peňazí. Avšak, takéto riešenie, hlavne v súvislosti s výdavkami vám poskytne mnoho výhod.  

Čítať ďalej...

BETAFENCE OCENENÁ AKO NAJLEPŠIA FIRMA S OPLOTENÍM

BUILD Award Betafence 2017Sme potešení oznámiť, že skupina Betafence Group získala ocenenie BUILD Awards za celosvetovo najlepšiu firmu s oplotením a bezpečnostnými systémami 2017.

S deviatimi výrobnými halami, 30 oddeleniami a agentúrami predaja a lokálnou prítomnosťou v 100 krajinách celého sveta, globálna funkčnosť Betafence je založená na jedinom ale dôležitom prístupe: Zabezpečovať na čom záleží.

 O ocenení hovorí Joe Cowling, manažér predaja vo Veľkej Británií UK a vysvetľuje záväzok Betafence k jej zákazníkom a priemyslu….

Čítať ďalej...

Alternatíva kovaného plotu: Zenturo, CreaZen, Horizen, panely Decofor

oplotenie horizenKované ploty sú veľmi atraktívne a pridajú na veľkoleposti klasických nehnuteľností. Nanešťastie, ich inštalácia na malých pozemkoch môže vytvoriť príliš ohromujúci a výrazný efekt. Je tu však alternatíva.

Malé nehnuteľnosti v klasickom štýle by mali mať dekoratívne oplotenie, ktoré má oveľa ľahší vzhľad ako kované oplotenia. Náš systém Decofor je perfektnou alternatívou ku hrubým kovaným spojom kovaného plotu. Systém Decofor má dizajn klasicizmu a naviac i ľahkú inovatívnu štruktúru, čo ho robí perfektným pre malé oblasti.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok