Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Nylofor City - nové riešenie od Betafence

plot nylofor cityNa začiatku roka sme predstavili Nylofor City panely na oplotenie. Tento produkt je ideálny na ochranu mestských oblastí.

Nylofor City je ďalší model z populárnej ponuky produktov Nylofor. Je typický jednoduchým, moderným vzhľadom, ktorý splynie s pozemkom alebo nehnuteľnosťou, ktorú chcete chrániť.

Čítať ďalej...

Ploty Decofor sú dostupné vo verzii Recto

plot decofor rectoPonuka Betafence teraz uvádza ďalšiu verziu dekoratívnych panelov Decofor. Model Recto je typický svojím plochým tvarom hornej časti produktu.

Systém oplotenia Decofor bol navrhnutý pre tých, ktorí si cenia nielen bezpečnosť ale aj eleganciu a dekoratívne vlastnosti každého elementu ich domu a ich pozemku. Úhľadná a elegantná štruktúra so zakriveným zakončením Arco bola vrele uvítaná od individuálnych používateľov ale taktiež v mestských oblastiach, ako sú napríklad parky.

Čítať ďalej...

PetraZen: Nová gabiónová stena od Betafence

gabiony petrazen stavbaTrvácna, multifunkčná a dobre vyzerajúca, toto sú vlastnosti našej novej PetraZen gabiónovej steny.

Vieme, že Zenturo gabiónové steny sú populárne a preto sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku a pripravili sme úplne nový produkt, ktorý sa volá PetraZen. PetraZen je odpoveďou na potreby zákazníkov, ktorí hľadajú harmóniu dizajnu a pohodlia, a tiež pre tých, ktorí si cenia súkromie a bezpečnosť.

Čítať ďalej...

Oplotenie a brány CreaZen

pletivo creazenAj keď sme zahájili predaj našich CreaZen panelov a brán iba pred pár týždňami, oni už zdobia a chránia tri pozemky v Európe.

Odkedy sme spustili predaj, CreaZen systém vyvoláva medzi zákazníkmi nadšenie. Prvá vec, ktorou tento produkt vyniká je jeho originálny a inovatívny dizajn. Jeho typické rozloženie stĺpikov pripomína konáre a tým približuje produkt prírode a má jednoduchú eleganciu.

Otázka bezpečnosti je samozrejme dôležitá. Tak ako každý Betafence produkt, CreaZen zabezpečuje vysoký level bezpečnosti a dlhú životnosť po mnohé roky.  Dôležitou výhodu je rýchla a jednoduchá inštalácia a možnosť spojiť panely pod akýmkoľvek uhlom.

Čítať ďalej...

Nová gabiónová stena od Betafence

petrazen gabiony novinkaPredstavujeme inovatívnu a elegantnú verziu gabiónových stien. PetraZen spĺňa požiadavky tých, ktorí hľadajú vyvážený komfort a jedinečný dizajn.

Zenturo gabiónové steny, ktoré máme v ponuke už niekoľko rokov, sú neustále populárne vďaka ich originálnemu vzhľadu a veľkému množstvu spôsobov využitia. A tak sme sa rozhodli vyvinúť nový typ stien, ktoré poskytnú našim zákazníkom ešte viac možností.

Čítať ďalej...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok