Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Novinky

Zenturo Super gabiónové steny

zenturo super oplotenie

Anne L. z mesta Auderghem hľadala oplotenie a bránu, ktoré by sa hodili k jej verande. Po dlhom hľadaní online a návšteve obchodu Betafence v meste  Batibouw, našla perfektné riešenie: gabiónovú stenu zloženú z panelov Zenturo . Prečítajte si jej recenziu.

“Chceli sme vymeniť naše zelené a veľmi opotrebované pletivo za elegantný robustný plot. Mali sme pocit, že ľudia plot často preskakovali alebo preliezali, aby sa dostali do susedných záhrad. Tiež sme chceli niečo, čo sa jednoducho montuje, pretože v tejto oblasti nie sme žiadni experti. 

Vyhľadala som si všetky potrebné informácie na internete, prezrela som si viaceré systémy oplotenia a materiály, až kým som konečne nenašla gabiónové steny od Betafence. Prezreli sme si obrázky, prečítali manuál pod nákresmi, pozreli sme si video s návodom ako zložiť jednotlivé elementy dohromady a vybrali sme si kvalitné riešenie za dobrú cenu.

Ako je odporúčané na webovej stránke, vybrali sme si produkty Betafence vo farbe antracit pretože sa najviac hodí k našej verande a tehlám.
S naším rozhodnutím sme veľmi spokojní: máme elegantné jednoduché riešenie, ktoré perfektne dopĺňa jeho okolie. Dokonca i náš architekt, ktorý bol spočiatku skeptický ohľadom oplotenia, je teraz nadšený keď sme mu povedali o našom projekte. Najťažšie štádium bolo pripraviť základy. Ale s pomocou priateľov sme to zvládli.”

novými panelmi Zenturo Super, si môžete vyplniť vaše oplotenie ešte krajším a kreatívnejším spôsobom. Ako žiadne iné panely, Zenturo Super sú perfektné ako záhradné priečky a oplotenia, a keď ich vyplníte prírodným materiálom, ako je napríklad kameň alebo drevo, dosiahnete ešte estetickejší výsledok. S panelmi Zenturo Super, Betafence predstavuje panely s ešte menšími otvormi: 50x50 mm a 100x50 mm, čo dodáva ešte viac možností. Teraz si môžete panely vyplniť ešte menšími kameňmi, kôrou alebo kúskami dreva bez toho, aby ste sa museli báť, že vypadnú.

Najlepšia kombinácia

Pre doplnenie systému, si rodina L. vybrala Zenturo Classic otočnú bránu. Táto brána je robustná, odolná a štýlová. Perfektne sa hodí ku gabiónovým stenám Zenturo Super. Urobte vchod do vašej záhrady ešte štýlovejším!

Vaša záhrada je tak jedinečná ako vaše oplotenie...

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok