Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Oplotenie Decofor

Oplotenie Decofor je úplný systém dekoratívneho oplotenia vyvinutý
na riešenie orientované na dizajn a pevné oplotenie.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | | | Referencie
Fotogaléria

Panely

Panely oplotenia sú z masívneho zvareného pletiva širokého 2015 mm a sú k dispozícii v 4 rôznych výškach. Oká pletiva majú veľkosť 200 x 65 mm. Drôty sú veľmi pevné: horizontálne dvojité drôty 8 mm a zvislé 6 mm

Stĺpiky

Stĺpiky na oplotenie sú zvárané, hranaté, duté s profilom 60 x 60 x 1,5 mm. Stĺpiky sú dodávané spoločne s hliníkovou krytkou s guľôčkou. Upevnenie panelov na stĺpiky je zabezpečené pomocou kovových upevňovacích krúžkov(pozinkované a plasticky potiahnuté) a bezpečnostných skrutiek M8 zhotovených z nerezovej ocele so samozaisťovacími matkami.

Brány

Systém oplotenia Decofor je vybavený bezpečnými jednoduchými a dvojitými bránami Decofor

Technológie povrchovej úpravy

Panely, stĺpiky a brány sa najprv pozinkujú. Minimálny zinkový povlak: 40g/m2 (panely), 135 g/m2 (stĺpiky), 350 g/m2 (brány). Všetky komponenty sú upravené práškovaním. Aby sa dosiahlo perfektné prilepenie priľnavého povlaku a konečného polyesterového poťahu, nanesie sa minimálne 100 mikrónov (panely a brány) a 60 mikrónov (stĺpiky).

Farby

Zelená RAL 6005. Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

oplotenie decofor

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok