Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Oplotenie Nylofor 3D

Oplotenie Nylofor 3D je referencia na trhu. Tento kompletný profesionálny systém oplotenia poskytuje optímálnu ochranu.
Array
Popis

| | | | Referencie
Fotogaléria

Panely

Panely majú šírku 2500mm a výšku od 630 mm do 2430 mm. Panely majú vertikálne ostne s veľkosťou 30 mm na jednej strane, pričom sú obojstranné (ostne v hornej alebo dolnej časti). Veľkosti oka sú 200 x 50 mm a 100 x 50 mm v mieste prelisu. Silné drôty s priemerom 5 mm zaručujú výnimočný stupeň pevnosti.

Stĺpiky

Systém stĺpikov EL
Panely sú nainštalované na prednú časť stĺpa pomocou prípojok a hákových skrutiek. Zvárané stĺpiky s pravouhlým prierezom (60 x 40 x 1,5 mm) majú otvory na upevnenie panelov a sú vybavené plastovým krytom.

Systém stĺpikov s pravouhlým prierezom na objímky
Panely sa upevňujú k obom bokom stĺpiku pomocou pravouhlých, dvojdielnych objímok, ktoré sa k sebe pripoja pomocou samostrhávacích šróbov. Existujú tri typy objímok: stredové, koncové a rohové. Zvárané stĺpiky s pravouhlým prierezom (60 x 40 x 1,5 mm) sú vybavené plastovým krytom.

Systém stĺpikov Bekafix ®
Panely sú bočne upevnené na stĺpiky pomocou špeciálnych úchytiek, vyrobených z polyamidu či kovu (bezpečnosť). Zvárané trubkové stĺpiky (70 x 44 mm) v tvare H sú ukončené plastovým krytom.

Systém štvorcových stĺpikov
Panely sú upevnené na prednej strane stĺpikov prostredníctvom úchytiek a bezpečnostných skrutiek. Zvárané štvorcové trubkové stĺpiky (60 x 60 x 1,50 mm) majú závitové vložky pre upevnenie panelov pomocou úchytiek a sú ukončené plastovým krytom.

Systém stĺpikov Quixolid ®
Panely sa pripevňujú k stranám stĺpiku, zasunú sa do žliabku a zaistí kovovými pásky. Nevyžaduje sa žiadne inštalačné príslušenstvo. Oceľové stĺpiky s profilom v tvare písmena H s rozmermi 75 x 50 mm sú vybavené plastovou krytkou.

Brány

Systém Nylofor® 3D je kompletnou a optimálnou ochranou vďaka využitiu krídlových a posuvných brán špičkovej technológie Egidia®, Nylofor® a Robusta®.

Technológie povrchovej úpravy

Panely vyrobené z pozinkovaných drôtov. Povrchová ochrana priľnavosti pre perfektnú priľnavosť poplastovaním vypaľovaným polyesterom (min. 100 mikrónov). Stĺpiky sú pozinkované z vnútornej a vonkajšej strany (min. povrchová ochrana 275 g/m2, obe strany dohromady), v súlade s Euro normou 10326. Následne je aplikovaná povrchová ochrana priľnavosti a nakoniec sú stĺpiky poplastované (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL 6005 a žiarovo pozinkované.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Použitie

Systém Nylofor® 3D sa odporúča použiť pri profesionálnom oplotení budov, tovární a dielní, škôl, parkov, ihrísk a športových štadiónov, letísk a vojenských priestorov.

oplotenie nylofor 3d

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok