Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Oplotenie Nylofor 3D Light II

Oplotenie Nylofor ® 3D Light II je vďaka vodorovným 3D záhybom
veľmi pevný a odolný.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | | | Referencie
Fotogaléria

Panely

Panely oplotenia majú šírku 2500 mm a výšku od 1030 do 2030 mm. Panely majú vertikálne ostne s veľkosťou 30 mm na jednej strane a sú obojstranné (ostne v hornej alebo dolnej časti). Veľkosti ôk sú 200 x 50 mm, a 100 x 50 mm v mieste prelisov. Priemer vodorovných drôtov je: 4 mm, priemer zvislých drôtov je 4 mm.

Stĺpiky

Systém stĺpikov EL
Panely sú nainštalované na prednú časť stĺpa pomocou prípojok a hákových skrutiek. Zvárané stĺpiky s pravouhlým prierezom (60 x 40 x 1,5 mm) majú otvory na upevnenie panelov a sú vybavené plastovým krytom.

Systém stĺpikov s pravouhlým prierezom na objímky
Panely sa upevňujú k obom bokom stĺpiku pomocou pravouhlých, dvojdielnych objímok, ktoré sa k sebe pripoja pomocou samostrhávacích šróbov. Existujú tri typy objímok: stredové, koncové a rohové. Zvárané stĺpiky s pravouhlým prierezom (60 x 40 x 1,5 mm) sú vybavené plastovým krytom.

Systém stĺpikov Bekafix ®
Panely sú bočne upevnené na stĺpiky pomocou špeciálnych úchytiek, vyrobených z polyamidu či kovu (bezpečnosť). Zvárané trubkové stĺpiky (70 x 44 mm) v tvare H sú ukončené plastovým krytom.

Systém štvorcových stĺpikov
Panely sú upevnené na prednej strane stĺpikov prostredníctvom úchytiek a bezpečnostných skrutiek. Zvárané štvorcové trubkové stĺpiky (60 x 60 x 1,50 mm) majú závitové vložky pre upevnenie panelov pomocou úchytiek a sú ukončené plastovým krytom.

Systém stĺpikov Quixolid ®
Panely sa pripevňujú k stranám stĺpiku, zasunú sa do žliabku a zaistí kovovými pásky. Nevyžaduje sa žiadne inštalačné príslušenstvo. Oceľové stĺpiky s profilom v tvare písmena H s rozmermi 75 x 50 mm sú vybavené plastovou krytkou.

Brány

Systém Nylofor ® 3D je kompletný a optimálna ochranou vďaka použitiu krídlových a posuvných brán špičkovej technológie Egidia®, Nylofor® a Robusta®.

Technológie povrchovej úpravy

Panely vyrobené z pozinkovaných drôtov. Priľnavá povrchová vrstva pre perfektné priľnutie povrchovej plastovej vrstvy vypaľovaným polyesterom (min. 100 mikrónov). Stĺpiky sú pozinkované z vnútornej a vonkajšej strany (min. hrúbka povrchovej vrstvy 275 g/m2, obe strany dohromady), v súlade s Euro normou 10326. Následne je aplikovaná priľnavá povrchová vrstva a nakoniec sú stĺpiky opatrené plastovou vrstvou (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL 6005, antracitová RAL7016 a žiarovo pozinkovaná.  Ďalšie farby k dispozícii na objednávku. 

oplotenie nylofor 3d light

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok