Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Oplotenie Nylofor 3D Super

Systém oplotenia s panelmi Nylofor 3D Super so zvláštnym 3D vyhnutím a veľmi tažkými vodorovnými drôtmi zabezpečuje optimálnu ochranu.
Array
Popis

| | | | Referencie
Fotogaléria

Panely

Panely majú šírku 2500 mm a výšku 1830 a 2030 mm. Panely majú na jednej strane zvislé ostne dlhé 30 mm. Oká siete majú veľkosť 200 x 50 mm a nachádzajú sa tiež na miestach, kde prechádzajú profilmi. Ťažké zvislé drôty s priemerom 5 mm a extra ťažké vodorovné drôty s priemerom 8 mm sú zárukou výnimočného stupna odolnosti panelu.

Stĺpiky

Systém stĺpikov Bekafix®
Panely sú bočne upevnené na stĺpiky pomocou špeciálnych úchytiek, vyrobených z polyamidu či kovu. Zvárané trubkové stĺpiky (70 x 45 mm) v tvare H sú ukončené plastovým krytom.

Stĺpikový systém Bekafix® Super
Pre strednú a vysokú bezpečnosť odporúčame použiť stĺpiky Bekafix® Super. Bočné upevnenie panelov so špeciálnymi bezpečnostnými kovovými skobami a skrutkami. Zvárané rúrkovité stĺpiky (100 x 54 mm) s prierezom tvaru písmena H a otvory pre umiestnenie / upevnenie panelov. Stĺpiky sú vybavené plastovou krytkou.

Štvorhranné stĺpiky s úchytmi                                                                                                                        Panely sa pripevnia na stĺpiky, spredu pomocou úchytov a zaisťovacích skrutiek. Zvarené štvorhranné trubicové stĺpiky majú vložky pre uchytenie panelov pomocou fixačných úchytov a sú zakryté umelohmotnou čiapočkou.
Brány

Nylofor® 3D Super je kompletný systém, jeho optimálna miera zabezpečenia je tiež zaistená použitím otváracích a posuvných brán Egidia®, Nylofor® Robusta®.

Technológia povrchovej úpravy

Panely sú vyrobené z pozinkovaných drôtov (min. 40 g/m2). Dôkladná predpríprava povrchu pred jeho úpravou je zárukou perfektnej priľnavosti polyesterovej práškovej farby k povrchu výrobku (min. 100 mikrónov). Stĺpiky sú pozinkované zvnútra aj zvonka (minimálna hrúbka povrchovej vrstvy je 275g/m2, obe strany dohromady), v súlade s európskou normou EN 10326. Potom nasleduje nanesenie adhéznej povrchovej vrstvy a nakoniec sú stĺpiky pokryté polyesterovou práškovou farbou (min. 60 mikrónov).

Farby

Zelená RAL 6005.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Použitie

Systém Nylofor® 3D sa odporúča použiť na profesionálne oplotenie školských areálov, športových štadiónov, železničných objektov, nestrážených areálov, verejných priestranstiev, podnikov, atď.

 

oplotenie nylofor 3d super

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok