Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Oplotenie Nylofor City

Systém oplopenia Nylofor City je kompletný systém skladajúci sa zo zváraných panelov Nylofor F s horným madlom, prispôsobenými stĺpikmi a fixačným systémom.
Array
Popis
Produktová karta
| Manuál | | | Referencie
Fotogaléria

Panely

Panely majú šírku 2500 mm a rôzne výšky od 630 do 2030 mm. Veľkosť oka: 200 x 50 mm. Drôty sú dostatočne hrubé: horizontálne prúty s prierezom 15 x 6 mm, horizontálne drôty s priemerom 5 mm.

Stĺpiky

Zvárané trúbkovité stĺpiky (60 x 60). Stĺpiky sú vybavené závitovými vložkami na fixáciu panelov Nylofor® F. Stĺpiky majú hliníkový kryt.

Technológie povrchovej úpravy

Panely vyrobené z pozinkovaných prútov. Prvotná úprava garantuje perfektné PVC poplastovanie povrchu výrobku. Stĺpiky sú pozinkované zvnútra aj zvonka (min. vrstva 275 g/m2), v súlade s Euro normou 10326. Následne je aplikovaná adhézna vrstva a potom sú stĺpiky poplastované polyesterom (min. 60 mikrónov)

Farby

Zelená RAL 6005.
Ďalšie farby k dispozícii na požiadanie.

Príslušenstvo

Fixačné spony z polyamidu
Na spojenie dvoch panelov na stĺpik.
Bezpečnostné skrutky M6
Zaistiť fixačné spony do vložiek stĺpikov. Vyrobené z nerezovej ocele. Dĺžka: 40 mm. Dĺžka 60 mm pre hornú vložku. Hlava skrutky polkruhová, M6, vnútorné šesťhranné vybratie 3/16“.
Nosný profil
C profil 31,5 x 32,5 x 1,50 mm.
Pozinkovaný a potiahnutý vrstvou polyesteru.
Dĺžka 2506 mm.
Úchytky pre nosný profil
Typ C 33 x 39 x 50 mm
Na uchytenie dvoch nosných profilov na priebežný stĺpik.
Typ C 33 x 39 x 54 mm
Na uchytenie nosného profilu na koncový stĺpik: ľavá spona pre ľavý koncový stĺpik a pravá spona pre uchytenie na pravý koncový stĺpik. Na uchytenie dvoch nosných profilov na rohový stĺpik: pravá a ľavá spona.
Oceľové úchytky s otvormi s priemerom 8 mm.
Pozinkované a poplastované.
Farba: zelená.
Neoprénové antivibračné pásky
Na zníženie prenosu hluku a zabránenie prenosu vibrácií medzi panelmi a stĺpikmi. Samolepiaca, dĺžka 25 mm. Upevňujú sa na horný horizontálny drôt panelu

oplotenie nylofor city

 
Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok