Ploty Betafence

facebook betafence google plus betafence linkedin betafence youtube betafence twitter betafence

autocad kniznica

 

POTREBUJETE POMOC?

1000 znakov vľavo

Captcha code Zmenit obrázok

Pletivo Pantanet Family

Pletivo Pantanet® Family od Betafence sa vyrába v roliach po 25m a vo výške od 610 do 2030 mm. V zelenej a antracitovej farbe. Na celú radu Pantanet Family sa vzťahuje dvadsaťročná záruka.
Array
Popis

| | | | Referencie
Fotogaléria

Obecné informácie

Pantanet® Family je veľmi obľúbená zváraná sieť v rolách po 25m. Používa sa na oplotenie záhrad rodinných domov, ale veľmi obľúbená je aj pre zhotovenie plotov okolo športovísk, oplotenie výrobných a skladovacích objektov. Pretože ide zváranú sieť, ktorá sa nedá rozpliesť je z hľadiska bezpečnosti vhodnejšia ako klasické štvorhranné pletivo.

Pletivo

Galvanizované pletivo vyrobené z galvanizovaného drôtu, odporovo zvárané a potiahnuté plastom. Horizontálne drôty majú záhyb na každom oku. Vo vzdialenosti 25,4 mm od vrchu aj zo spodnej časti je pletivo zosilnené druhým okrajový drôtom.

Stĺpiky

Profesionálna inštalácia

Stĺpiky Bekaclip®
Podporné stĺpiky sú vybavené upevnovacou pätkou a majú kruhový vonkajší profil, dodávajú sa s plastovými hlavicami. Upevnovacie spony sú z nehrdzavejúcej ocele.

Zvárané trubkové stĺpiky
Sú galvanizované zvnútra aj zvonka s minimálnou hrúbkou 275g/m2 (obe strany dohromady) podľa európskej normy 10147. Sú galvanizované a potiahnuté plastom s polyesterom s minimálnou hrúbkou vrstvy 60 mikrónov.

Svojpomocná inštalácia

Stĺpiky Bekaclip® – P
Stĺpiky guľatého profilu, z farebného PVC, zosilnené v oleji temperovaným oceľovým drôtom z vysoko uhlíkovej ocele. S upevnovacími páskami na pletivo a hlavicou s logom Betafence.

Brány

Systém Pantanet® je kompletný a bezpečný systém vybavený bránami vysokej technickej úrovne Fortinet® alebo Egidia®: jednoduché a dvojité krídlové a posuvné brány.

Technologie povrchovej úpravy

Role sú vyrobené z pokovovaných drôtov. Špeciálny prípravný proces zaručuje nanesenie perfektne priľnavej PVC vrstvy na povrch výrobku.

Farby

Plot: zelená RAL 6073, antracitová metalíza BF7016M
Stĺpiky: zelená RAL 6005, antracitová metalíza BF7016M (len pre Bekaclip®)

Použitie

Veľmi vhodná je pre ploty okolo výbehov pre psy a iné väčšie zvieratá. Pantanet® Family sa dodáva vo výškach od 610mm do 2030mm. Ako stĺpiky pre toto pletivo sú najvhodnejšie stĺpiky Bekaclip®, ku ktorým sa pomocou svoriek tento plot veľmi jednoducho prichytáva, ale Pantanet® Family je možné montovať aj pomocou viazacieho drôtu na štandardné guľaté stĺpiky. Samozrejme nesmieme zabudnúť na vhodné plotové vzpery.

pletivo pantanet protect family

Pre lepší online zážitok používame len nevyhnutné cookies. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia.
Viac informácií Ok